Serdecznie zapraszamy na 9 edycję największego unihokejowego obozu w Polsce

Obóz przeznaczony jest dla młodzieży aktywnej ruchowo oraz zawodników i zawodniczek klubów unihokejowych w wieku szkolnym od 10 do 18 lat, chcących doskonalić swoje umiejętności techniczne i taktyczne gry w unihokeja.

Głównym celem obozu jest przeżycie wielu niesamowitych atrakcji w gronie unihokejowej rodziny, zawieranie nowych znajomości oraz zdobycie nowych umiejętności.

Obóz zostanie zorganizowany w III turnusach.

I turnus 06.07-15.07.2019 roczniki 2006 – 2002

II turnus 20.07-29.07.2019 roczniki 2009 – 2005

Florbalkowy Mega Weekend 22.08-26.08.2019 roczniki 2003 – 2000 tylko dla najbardziej zaawansowanych zawodników i zawodniczek (rocznik 2004 w wyjątkowych sytuacjach za specjalną zgodą)

W czasie 10 dniowego obozu treningi odbywać się będą dwa razy dziennie na nowej pełnowymiarowej hali w Zespole Szkół im. gen. Jana H. Dąbrowskiego Nowym Mieście nad Wartą.

W czasie wolnym oferujemy liczne atrakcje dostosowane do oczekiwań uczestników obozów w tym wypady na basen w Żerkowie, oraz wiele niespodzianek dla uczestników.

Te wyjątkowe wakacje możesz spędzić w towarzystwie młodych ludzi z całej Polski, których wspólną pasją jest UNIHOKEJ. Wszystkie te atrakcje przygotowaliśmy dla was w wyjątkowo atrakcyjnej cenie 780 zł za 10 dni wypoczynku (1 i 2 turnus). Cena za Mega Weekend 430 zł za 5 dni.

Oferta

Termin: Obóz został podzielony na turnusy z uwzględnieniem wieku jego uczestników lub uczestniczek.
I turnus 06-15.07.2019 – roczniki 2006 – 2002 cena 10 dniowego turnusu 780 zł
II turnus 20-29.07.2019
– roczniki 2009 – 2005 cena 10 dniowego turnusu 780 zł
Florbalkowy Mega Weekend 22-26.08.2019
– roczniki 2003 – 2000 tylko dla najbardziej zaawansowanych zawodników i zawodniczek (rocznik 2003 w wyjątkowych sytuacjach za specjalną zgodą) – cena 5 dniowego mega weekendu 430zł

Miejsce: Zespół Szkół im. gen. Jana H. Dąbrowskiego Nowe Miasto nad Wartą ul. Szkolna 1 Cena (780,00 zł 10 dniowego turnusu) obejmuje: zakwaterowanie, całodzienne wyżywienie (3 posiłki z podwieczorkiem), wykwalifikowaną opiekę trenerską, pedagogiczną i medyczną, realizację programu, ubezpieczenie, koszulkę pamiątkową, wycieczki na basen, dyskoteki Cena (430,00 zł 5 dniowego mega weekendu) obejmuje: zakwaterowanie, całodzienne wyżywienie (3 posiłki z podwieczorkiem), wykwalifikowaną opiekę trenerską, pedagogiczną i medyczną, realizację programu, ubezpieczenie, koszulkę pamiątkową,

Wiek uczestników:
Obóz przeznaczony jest dla młodzieży aktywnej ruchowo i chcącej doskonalić swoje unihokejowe umiejętności (10-19 lat).
6 - 15 lipca 2019
- I turnus (od klasy 7 SP do lat 18)
20 - 29 lipca 2019
- II turnus (szkoła podstawowa klasy 4-6).
22 - 26 sierpnia 2019
- Mega Weekend – roczniki 2003 – 2000 (tylko dla zaawansowanych)
Zajęcia na obozie przygotowane są pod kątem dostarczenia niesamowitej rozrywki i emocji. Realizowane są zadania, które wymagają nie tylko zaangażowania, ale również chęci spróbowania czegoś nowego.

Zakwaterowanie:
Doskonałe położenie topograficzne i atrakcyjny program gwarantują aktywny i bezpieczny wypoczynek, gdyż ośrodek otoczony jest zielenią, całodobowo monitorowany i nadzorowany. W obiekcie znajduje się: kuchnia, stołówka, doskonałe warunki sanitarne, uczestnicy obozu zakwaterowani będą w salach lekcyjnych z łóżkami (ze względu na różne sytuacje związane z alergiami przywozimy własną pościel lub śpiwór – obowiązkowo prześcieradło), pełnowymiarowa nowoczesna hala z bandami do unihokeja

Wyżywienie:
Całodzienne – cztery posiłki dziennie. Pierwszy posiłek – obiad w dniu przyjazdu, ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu oraz suchy prowiant na drogę.

Transport:
Dojazd na miejsce obozu we własnym zakresie uczestnika. Odbioru dziecka z obozu może dokonać tylko i wyłącznie rodzic lub prawny opiekun dziecka oraz osoba pełnoletnia z pisemnym upoważnieniem od obojga rodziców (podpisy muszą się zgadzać z podpisami zawartymi na karcie kwalifikacyjnej uczestnika i regulaminie obozu).

Warunki uczestnictwa:
Niezbędnym dokumentem do uczestnictwa w imprezach wypoczynkowych dla dzieci i młodzieży jest zawarcie umowy, które następuje z chwilą podpisania karty kwalifikacyjnej uczestnika i regulaminu obozu przez osobę pełnoletnią (rodzic lub opiekun prawny) zgłaszającą udział uczestnika w obozie. Organizator zastrzega sobie prawo odwołania imprezy z przyczyn od siebie niezależnych (decyzje władz państwowych, działanie siły wyższej, brak możliwości zapewnienia bezpieczeństwa uczestników wyjazdu, brak wymaganego minimum uczestników) bez ponoszenia kosztów. Uczestnikowi nie przysługuje z tego powodu odszkodowanie.

Program:
Zajęcia sportowe i rekreacyjne organizowane przez bazę ośrodka prowadzone będą przez wykwalifikowanych instruktorów i wychowawców - 2 razy dziennie specjalistyczny trening unihokejowy, sparingi z miejscową drużyną unihokeja, plażowanie i kąpiele na basenie, gry i zabawy sportowe na świeżym powietrzu oraz w świetlicy, Wakacyjny Turniej Unihokeja, Wakacyjny Turniej ….. (w dyscyplinę sportu wybraną przez uczestników obozu), dyskoteki, wybory „Miss i Mistera Obozu” w dowolnej formie artystycznej, konkurs na „Obozowego Króla Strzelców w Unihokeja”. Program dostosowany jest do pogody.

Kadra:
Wykwalifikowana i sprawdzona kadra – wychowawców i trenerów.

Informacje praktyczne: Niezbędny ekwipunek na wyjazd: nakrycie głowy, mały plecak na wycieczki, ubrania i obuwie sportowe, nieprzemakalna kurtka, ciepły sweter lub bluza polarowa, strój kąpielowy, krem z filtrem UV, środków przeciw ukąszeniom komarów i kleszczy, żel na bóle mięśni np.: fastum, ketoprom, wapno z witaminą c (jedno opakowanie), środki do higieny osobistej, minimum dwa duże ręczniki, klapki pod prysznic, skarpetki bawełniane z uwzględnieniem zajęć sportowych, wystarczającą ilość bielizny osobistej, koszulki z krótkim i długim rękawem, obuwie sportowe – halowe i na dwór. Koniecznie należy mieć ze sobą ważną legitymację szkolną. Prosimy o zabranie ze sobą śpiwora lub pościeli (także poduszki i koniecznie prześcieradła).

Dodatkowe informacje:
UKS Błyskawica w ramach nagrody dla najlepszych i najbardziej zaangażowanych uczestników obozów planuje zorganizować na początku września 2019 wyjazd na Międzynarodowy Turniej Unihokeja. Planujemy udział 3 drużyn w trzech kategoriach wiekowych.
Uwagi: Program zostanie odpowiednio dostosowany do panujących warunków atmosferycznych oraz stanu psychofizycznego uczestników. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów i wychowawców z zastosowaniem wszelkich niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo.

Galeria - tak bawili się uczestnicy w poprzedniej edycji
Kadra

        

 

        trener

 

        konsultant

JAN HOLOVKA - Trener Reprezentacji Polski Mężczyzn. Trener słowackiej ekstraligowej drużyny FK Florko Košice.   TOMASZ WOJCIECHOWSKI - wieloletni organizator letniego wypoczynku dzieci i młodzieży, prezes i trener UKS Błyskawica, wiceprezes Wielkopolskiego Związku Unihokeja.   AGNIESZKA KOZANECKA - Reprezentantka Polski Kobiet. Zawodniczka szwedzkiej drużyny występującej w SSL - Linköping IBK.
         

        konsultant

 

        wychowawca

 

        konsultant

PRZEMYSŁAW WÓJCIKOWSKI - trener Reprezentacji Polski Kobiet U19. Reprezentant Polski Mężczyzn. Zawodnik ekstraligowej drużyny TKKF Jadberg Pionier Tychy.   MATEUSZ ANTONIAK - Reprezentant Polski Mężczyzn. Zawodnik ekstraligowej drużyny MUKS Zielonka.   AGATA PLECHAN - Reprezentantka Polski Kobiet. Zawodniczka duńskiego ekstraligowego zespołu Hvidovre Attack Floorball Club.
         

        konsultant

 

        konsultant

 

        konsultant

WOJCIECH MALAJKA - Reprezentant Polski Mężczyzn. Zawodnik ekstraligowej drużyny UKS Prus Żary.   FILIP ŁUKASZEWSKI - Reprezentant Polski Mężczyzn. Zawodnik ekstraligowej drużyny UKS Fenomen Babimost.   MARCIN KOZIC - Własciciel portalu i sklepu florbalki.pl. Działacz, zawodnik ekstraligowej drużyny TKKF Jadberg Pionier Tychy.
Opinie
Uczestnicy florbalkowych wakacji z poprzednich edycji podzielili się z Wami opiniami. Jeśli jeszcze się wahacie czy warto, to prajcie co powiedzieli

Krystian Ochota, UKS Fenomen Babimost - Po raz trzeci z rzędu przyjechałem na ten obóz. Co roku są tutaj fajne urozmaicone treningi ! Jest tutaj bardzo dobre wyżywienie. Poza treningami chodzimy także na basen, Dyskoteki i inne rekreacje! Jednym słowem ten obóz jest najlepszym na jakim byłem!

Magdalena Michaliszyn, PUKS Trzebinia - Na obozie jestem pierwszy raz. Gra tutaj jest na bardzo wysokim poziomie, Kadra Trenerska jest doświadczona i umiejętnie dobiera ćwiczenia do naszych możliwości. Atmosfera panująca na obozie jest bardzo przyjazna. Nie ma tu czasu na nudę. W czasie wolnym także aktywnie spędzamy czas między innymi relaksując się na basenie. Myślę, że w przyszłym roku tu wrócę J

Kamil Kukuczka, FBC Czeski Cieszyn - Na obóz przyjechałem z wielką nadzieją na poprawienie swoich umiejętności i muszę przyznać, że się nie zawiodłem. Treningi prowadzone są na bardzo wysokim poziomie przez wymagającego trenera. Ćwiczenia się nie powtarzają, a każde nowe jest coraz ciekawsze. W czasie wolnym są organizowane są między innymi: wyjazdy na basen, dyskoteki oraz różnego rodzaju turnieje. Mam nadzieję, że będę miał okazję wrócić tu za rok. J

Bartek Jachacy, UKS Bankówka Zielonka - Drugi raz jestem na obozie ,,Florbalkowe Wakacje”. Można tutaj poznać bardzo sympatycznych i wysportowanych ludzi. Warunki spania i trenowania są bardzo dobre! Treningi prowadzi bardzo doświadczona kadra. Ekscytującym wydarzenie była wspólna gra z reprezentantami Polski w jednej drużynie i zbieranie od nich doświadczenia. Jedzenie jest smaczne, różnorodne i nigdy nie wychodzi się głodnym. Każdemu polecam ten obóz. Myślę, że za rok z chęcią tu wrócę.

Filip Augustyniak, LorenskognInnebandyklubb, Norwegia - Na obóz przyjechałem pierwszy raz. Przyjechałem tutaj częściowo odpocząć a zarazem poprawić swoje umiejętności w unihokeju. Treningi są na wysokim poziomie, także kadra trenerska jest bardzo doświadczona. Ćwiczenia się nie powtarzają i każdego dnia mamy więcej doświadczenia. W wolnym czasie spędzamy na graniu w karty lub jak jest ładna pogoda to jedziemy na basen. Jest tutaj bardzo miła atmosfera i każdy świetnie się bawi. Myślę że za rok z chęcią tutaj wróce.

Ewelina Kozłowska, UKS Błyskawica Niechanowo - "Florbalkowe Wakacje" to najlepszy czas na spędzenie kilkunastu dni wakacji w gronie znajomych z taka samą pasją, jaką jest unihokej. Treningi były dosyć wyczerpujące, ale bardzo ciekawe. Zajęcia były tak rozplanowane, że nie było czasu na nudę. Jedzenie bardzo dobre, przyjemna atmosfera. Na tym obozie byłam po raz czwarty i z przyjemnością wybiorę sie po raz kolejny. "Florbalkowe Wakacje" to idealny sposób na spędzenie wakacji z unihokejem i nabycie nowych umiejętności. Polecam go wszystkim doświadczonym unihokeistom ale również tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z unihokejem :)

Filip Wierzejewski, UKS Fenomen Babimost - Trzeci raz jestem na „Florbalkowych wakacjach”. Rywalizacja jest na wysokim poziomie, kadra także. Czas wolny spędzamy nie tylko grając w unihokeja ale także na basenie lub uprawiając inne dyscypliny. Atmosfera jest naprawdę przyjemna, jest śmiesznie i każdy się dobrze bawi. Myślę, że można tu spędzić wakacje. Jestem zadowolony z treningów i wypoczynku na tym obozie.

Strzyż Jędrzej,UKS Błyskawica Niechanowo - Na "Floorbalkowych Wakacjach" byłem po raz trzeci. Doskonale dobrana kadra obozu, która potrafi w profesjonalny sposób przeprowadzać treningi towarzyszy nam przez cały obóz. Każdy trening się różni ćwiczenia się zmieniają i doskonalą umiejętności gry. Przez cały obóz towarzyszy nam bardzo miła atmosfera. Na obozie trenują z nami dobrze znani reprezentanci kadry narodowej Polski. W czasie wolnym korzystamy z basenu i wspólnie organizujemy dyskoteki. Jestem zadowolony z treningów i wypoczynku na tym obozie. Widzimy się za rok!

Zgłoszenie

Prosimy o pobranie zgłoszenia następnie ich wypełnienie i odesłanie na nasz adres e-mail:
tomasz-unihokej@wp.pl
   
Zgłoszenie
   
Regulamin i oświadczenie
   
Karta kwalifikacyjna


UWAGA:
Formularze (karta kwalifikacyjna i prawidłowo wypełniony regulamin podpisany przez obojga rodziców lub opiekunów prawnych). Bez tych dokumentów nie zostaniecie przyjęci na Florbalkowe Wakacje.

 

Warunki rezerwacji

Wpłata zaliczki w wysokości 500,00 zł na 10-dniowy turnus następuje w ciągu 10 dni od wysłania formularza zgłoszeniowego (rezerwacja).
Wpłata zaliczki w wysokości 300,00 zł na Mega Weekend następuje w ciągu 10 dni od wysłania formularza zgłoszeniowego (rezerwacja).
Wpłata pozostałej kwoty następuje najpóźniej na 4 tygodnie przed datą rozpoczęcia obozu.
ZALECAMY JEDNORAZOWĄ WPŁATĘ CAŁEJ KWOTY

Wpłaty dokonywane są na konto:
UKS Błyskawica, 62-220 Niechanowo ul. Różana 33
Nr konta 23 9065 0006 0000 0000 6871 0001 z dopiskiem FLORBALKOWE WAKACJE 2019 (który turnus) oraz imię nazwisko i adres uczestnika.
Brak wpłaty w określonym powyżej terminie powoduje wycofanie zgłoszenia bez zwrotu wpłaconej zaliczki.

W przypadkach losowych wykluczających możliwość wzięcia udziału dziecka w obozie - rodzice/opiekunowie prawni powinni przekazać informacje o rezygnacji z uczestnictwa w obozie e-mailem na adres: tomasz-unihokej@wp.pl
W powyższej sytuacji organizator obozu dokona zwrotu wpłaty z zastrzeżeniem:
rezygnacja do 15 dni przed datą rozpoczęcia obozu – zwrot za potrąceniem zaliczki w wysokości 500,00 zł a mega weekendu 300,00 zł
rezygnacja na mniej niż 14 dni od daty rozpoczęcia obozu – zwrot za potrąceniem 70% kosztów obozu
Wysłanie zgłoszenia jest jednoznaczne z akceptacją warunków rezerwacji.


Kontakt


Tomasz Wojciechowski
telefon: 693 982 007
e-mail:
tomasz-unihokej@wp.pl

Marcin Kozic
telefon: 602 180 115
e-mail: sklep@florbalki.pl