JUNIORKI STARSZE 2017-09-24 09:00 zobacz relację (2-8)
UKS Junior Kębłowo - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
JUNIORKI STARSZE 2017-09-23 18:00 zobacz relację (7-11)
UKS Junior Kębłowo - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
THE WORLD GAMES - WROCLAW 2017 2017-07-30 14:30 zobacz relację (5-7)
Szwajcaria - Szwecja
2017-07-30 14:30 zobacz relację (0-0)
Szwajcaria - Szwecja
2017-07-30 14:30 zobacz relację (0-0)
Szwajcaria - Szwecja
2017-05-26 16:00 zobacz relację (1-1)
Radzevia Radzewo - UKS Junior Kębłowo
2017-05-05 11:00 zobacz relację (13-10)
Łotwa - Polska
2017-03-19 12:00 zobacz relację (7-6)
ULKS Józefina - Kala-Izolacje Toruń
2017-03-19 09:00 zobacz relację (7-13)
UKS Junior Kębłowo - UKS Nowa Łódź
2017-03-18 20:00 zobacz relację (4-5)
UKS Nowa Łódź - ULKS Józefina
2017-03-18 17:00 zobacz relację (9-5)
TLU Kala Izolacje Toruń - UKS Junior Kębłowo
2017-02-05 10:00 zobacz relację (5-10)
Polska - Norwegia
2017-02-04 18:00 zobacz relację (5-12)
Norwegia - Czechy
2017-02-04 10:00 zobacz relację (11-5)
Szwajcaria - Słowacja
2017-02-03 18:00 zobacz relację (10-4)
Polska - Niemcy
2017-02-01 16:00 zobacz relację (15-0)
Polska - Wielka Brytania
2017-01-21 15:00 zobacz relację (2-3)
UKS Junior Kębłowo - Jastrzębie Żytowiecko
2017-01-21 13:55 zobacz relację (4-5)
Radzevia Radzewo - Żuki Rakoniewice
2017-01-21 12:30 zobacz relację (12-4)
UKS Junior Kębłowo - Radzevia Radzewo
2017-01-21 11:25 zobacz relację (10-1)
Jastrzębie Żytowiecko - Żuki Rakoniewice
2017-01-21 10:05 zobacz relację (1-15)
Żuki Rakoniewice - UKS Junior Kębłowo
2017-01-21 09:00 zobacz relację (8-2)
Jastrzębie Żytowiecko - Radzevia Radzewo
2017-01-19 20:00 zobacz relację (2-9)
AKS Politechnika Wrocławska - UKS Wiatr Ludźmierz
2016-12-17 19:00 zobacz relację (10-3)
AKS Politechnika Wrocławska - UKS Prus Żary
2016-12-05 11:00 zobacz relację (4-2)
Dania - Polska
2016-12-03 20:05 zobacz relację (0-0)
UKS Prus Żary - Fusy
2016-12-03 19:35 zobacz relację (2-1)
UKS Absolwent Siedlec - MKS Spartanie I Opalenica
2016-12-03 17:50 zobacz relację (1-2)
AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - Vikings Nowy Tomyśl
2016-12-03 17:30 zobacz relację (0-3)
UKS Absolwent Siedlec - Fusy
2016-12-03 17:25 zobacz relację (0-0)
MKS Spartanie I Opalenica - UKS Prus Żary
2016-12-03 17:00 zobacz relację (0-0)
Krokodyle Floorball Poznań - AZS Warszawa
2016-12-03 16:05 zobacz relację (1-3)
AZS Warszawa - Vikings Nowy Tomyśl
2016-12-03 15:40 zobacz relację (2-0)
Fusy - AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego
2016-12-03 15:15 zobacz relację (3-0)
UKS Prus Żary - UKS Absolwent Siedlec
2016-12-03 14:50 zobacz relację (1-0)
Krokodyle Floorball Poznań - MKS Spartanie I Opalenica
2016-12-03 14:25 zobacz relację (0-3)
Vikings Nowy Tomyśl - UKS Absolwent Siedlec
2016-12-03 14:00 zobacz relację (3-0)
MKS Spartanie I Opalenica - AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego
2016-12-03 13:35 zobacz relację (7-0)
UKS Prus Żary - AZS Warszawa
2016-12-03 13:10 zobacz relację (0-5)
Krokodyle Floorball Poznań - Fusy
2016-12-03 12:45 zobacz relację (6-0)
UKS Absolwent Siedlec - AZS Warszawa
2016-12-03 12:20 zobacz relację (0-3)
MKS Spartanie I Opalenica - Fusy
2016-11-27 10:50 zobacz relację (17-6)
UKS Junior Kębłowo - UKS Absolwent Siedlec
2016-11-26 16:00 zobacz relację (17-1)
UKS Junior Kębłowo - UKS Absolwent Siedlec
2016-11-20 10:00 zobacz relację (7-6)
UKS Junior Kębłowo - Dzikie Gęsi Zielonka
2016-11-19 18:00 zobacz relację (3-1)
UKS Junior Kębłowo - Dzikie Gęsi Zielonka
2016-11-19 18:00 zobacz relację (11-3)
AKS Politechnika Wrocławska - UKS Gladiator 23 Katowice
2016-10-16 10:00 zobacz relację (5-14)
UKS Junior Kębłowo - UKS Fenomen Babimost
2016-10-15 17:00 zobacz relację (6-8)
UKS Junior Kębłowo - UKS Fenomen Babimost
2016-10-09 16:00 zobacz relację (7-4)
Krokodyle Floorball Poznań - Vikings Nowy Tomyśl
2016-10-09 15:15 zobacz relację (0-4)
ZS Adama Wodziczki w Mosinie - Unihokej Brójce Team
2016-10-09 14:30 zobacz relację (1-4)
UKS Absolwent Siedlec - Vikings Nowy Tomyśl
2016-10-09 13:45 zobacz relację (1-3)
Horyzont Kołaczkowo - Unihokej Brójce Team
2016-10-09 13:00 zobacz relację (2-1)
Kala-Izolacje Toruń - ZS Adama Wodziczki w Mosinie
2016-10-09 12:15 zobacz relację (3-4)
Horyzont Kołaczkowo - UKS Absolwent Siedlec
2016-10-09 11:30 zobacz relację (8-2)
Kala-Izolacje Toruń - Krokodyle Floorball Poznań
2016-10-09 10:45 zobacz relację (3-4)
UKS Absolwent Siedlec - ZS Adama Wodziczki w Mosinie
2016-10-09 10:00 zobacz relację (1-10)
UKS Junior Kębłowo - MMKS Podhale Nowy Targ
2016-10-09 10:00 zobacz relację (1-4)
Kala-Izolacje Toruń - Horyzont Kołaczkowo
2016-10-08 18:30 zobacz relację (3-10)
UKS Junior Kębłowo - MMKS Podhale Nowy Targ
2016-10-05 11:00 zobacz relację (4-3)
Sveiva IB -
2016-09-30 16:10 zobacz relację (2-12)
Piranha Chur - IKSU
2016-07-24 13:00 zobacz relację (2-0)
Polska - Japonia
2016-07-21 10:00 zobacz relację (10-4)
Czechy - Polska
2016-07-20 12:30 zobacz relację (26-0)
Polska - Hiszpania
2016-05-21 18:00 zobacz relację (3-0)
UKS Błyskawica Niechanowo - TKKF Jadberg Pionier Tychy
2016-05-21 17:00 zobacz relację (4-1)
- Krokodyle Floorball Poznań
2016-05-21 16:45 zobacz relację (5-4)
Dzikie Gęsi Zielonka - UKS Junior Kębłowo
2016-05-21 16:00 zobacz relację (3-7)
UKS Absolwent Siedlec - UKS Prus Żary
2016-05-21 15:00 zobacz relację (3-4)
UKS Junior Kębłowo - TKKF Jadberg Pionier Tychy
2016-05-21 15:00 zobacz relację (5-4)
Krokodyle Floorball Poznań - UKS Prus Żary
2016-05-21 14:00 zobacz relację (1-0)
UKS Absolwent Siedlec -
2016-05-21 13:45 zobacz relację (8-0)
Dzikie Gęsi Zielonka - UKS Błyskawica Niechanowo
2016-05-21 13:00 zobacz relację (7-2)
UKS Prus Żary -
2016-05-21 12:10 zobacz relację (1-16)
TKKF Jadberg Pionier Tychy - Dzikie Gęsi Zielonka
2016-05-21 12:00 zobacz relację (4-3)
Krokodyle Floorball Poznań - UKS Absolwent Siedlec
2016-05-21 11:00 zobacz relację (2-2)
UKS Błyskawica Niechanowo - UKS Junior Kębłowo
2016-05-07 12:45 zobacz relację (2-4)
Floorball Team Rumia -
2016-05-07 11:30 zobacz relację (9-2)
- UKS Junior Kębłowo
2016-05-07 10:15 zobacz relację (5-4)
UKS Junior Kębłowo - Floorball Team Rumia
2016-05-06 21:30 zobacz relację (5-2)
Polska - Łotwa
2016-05-05 22:10 zobacz relację (19-0)
Finlandia - Polska
2016-05-05 01:10 zobacz relację (7-7)
Czechy - Polska
2016-04-10 10:00 zobacz relację (5-4)
PKS MOS Zbąszyń - UKS Junior Kębłowo
2016-04-09 13:00 zobacz relację (6-5)
PKS MOS Zbąszyń - UKS Fenomen Babimost
2016-04-08 17:00 zobacz relację (4-6)
UKS Fenomen Babimost - UKS Junior Kębłowo
2016-04-03 11:00 zobacz relację (6-1)
UKS Junior Kębłowo - PKS MOS Zbąszyń
2016-03-18 20:30 zobacz relację (1-3)
UKS Kołaczkowo - UKS Junior Kębłowo
2016-03-18 19:00 zobacz relację (4-2)
UKS Junior Kębłowo - UKS Absolwent Siedlec
2016-03-18 17:30 zobacz relację (3-3)
UKS Absolwent Siedlec - UKS Kołaczkowo
2016-02-28 10:00 zobacz relację (9-0)
- UKS Junior Kębłowo
2016-02-27 20:00 zobacz relację (0-5)
UKS Junior Kębłowo -
2016-02-20 19:00 zobacz relację (2-6)
UKS Junior Kębłowo - UKS Wiatr Ludźmierz
2016-02-20 18:00 zobacz relację (1-2)
TLU Kala Izolacje Toruń - UKS Multi 75 Killers Kraków
2016-02-14 10:00 zobacz relację (3-9)
UKS Junior Kębłowo - MMKS Podhale Nowy Targ
2016-02-14 10:00 zobacz relację (5-3)
PKS MOS Zbąszyń - UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Mazowiecki
2016-02-13 20:00 zobacz relację (3-7)
UKS Junior Kębłowo - MMKS Podhale Nowy Targ
2016-02-13 18:30 zobacz relację (15-1)
PKS MOS Zbąszyń - UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Mazowiecki
2016-02-07 12:00 zobacz relację (3-5)
Polska - Norwegia
2016-02-07 09:00 zobacz relację (4-5)
Czechy - Szwajcaria
2016-02-06 18:00 zobacz relację (2-6)
Norwegia - Czechy
2016-02-06 10:00 zobacz relację (3-3)
Niemcy - Norwegia
2016-02-05 10:00 zobacz relację (11-2)
Szwajcaria - Polska
2016-01-31 10:00 zobacz relację (7-6)
MMKS Podhale Nowy Targ - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
2016-01-30 19:00 zobacz relację (6-1)
MMKS Podhale Nowy Targ - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
2016-01-30 17:30 zobacz relację (8-1)
UKS Junior Kębłowo - UKS Absolwent Siedlec
2016-01-30 16:15 zobacz relację (4-9)
UKS Absolwent Siedlec - UKS Kołaczkowo
2016-01-30 15:00 zobacz relację (1-6)
UKS Kołaczkowo - UKS Junior Kębłowo
2016-01-24 10:00 zobacz relację (13-7)
MMKS Podhale Nowy Targ - UKS Junior Kębłowo
2016-01-03 11:00 zobacz relację (6-9)
UKS Junior Kębłowo - PUKS Trzebinia
2016-01-02 17:00 zobacz relację (1-17)
UKS Junior Kębłowo - PUKS Trzebinia
2015-12-20 11:00 zobacz relację (1-15)
UKS Junior Kębłowo - UKS Fenomen Babimost
2015-12-19 17:00 zobacz relację (7-15)
UKS Junior Kębłowo - UKS Fenomen Babimost
2015-12-12 14:20 zobacz relację (5-4)
Szwecja - Finlandia
2015-12-12 11:30 zobacz relację (5-4)
Szwajcaria - Czechy
2015-12-11 09:00 zobacz relację (5-2)
Niemcy - Polska
2015-12-08 17:30 zobacz relację (4-1)
Polska - Rosja
2015-12-08 14:30 zobacz relację (2-4)
Norwegia - Słowacja
2015-12-08 11:30 zobacz relację (3-2)
Niemcy - Dania
2015-11-29 11:00 zobacz relację (5-10)
UKS Junior Kębłowo - UKS Absolwent Siedlec
2015-11-28 15:00 zobacz relację (9-7)
UKS Junior Kębłowo - UKS Absolwent Siedlec
2015-11-28 13:30 zobacz relację (1-6)
UKS Junior Kębłowo - MLUKS Jedynka Trzebiatów
2015-11-28 12:20 zobacz relację (10-3)
MLUKS Jedynka Trzebiatów - UKS Błyskawica Niechanowo
2015-11-28 10:00 zobacz relację (0-3)
UKS Błyskawica Niechanowo - UKS Junior Kębłowo
2015-11-14 17:00 zobacz relację (2-4)
UKS Junior Kębłowo - UKS Multi 75 Killers Kraków
2015-11-07 12:00 zobacz relację (1-12)
Polska - Norwegia
2015-11-06 20:00 zobacz relację (6-4)
Dania - Polska
2015-11-06 17:00 zobacz relację (2-1)
Dania - Polska
2015-10-08 12:00 zobacz relację (9-0)
-
2015-10-04 10:00 zobacz relację (0-9)
UKS Junior Kębłowo -
2015-10-04 09:00 zobacz relację (11-2)
MMKS Podhale Nowy Targ - MLUKS SUS Travel Jedynka Trzebiatów
2015-10-03 19:00 zobacz relację (0-8)
UKS Junior Kębłowo -
2015-08-23 17:00 zobacz relację (2-1)
-
2015-08-23 16:00 zobacz relację (4-3)
-
2015-08-23 15:00 zobacz relację (5-3)
KS Górale Nowy Targ - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
2015-08-23 14:00 zobacz relację (1-4)
MUKS Zielonka -
2015-08-23 13:00 zobacz relację (3-5)
-
2015-08-23 12:00 zobacz relację (4-1)
-
2015-08-23 11:00 zobacz relację (3-1)
KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ -
2015-08-23 10:00 zobacz relację (5-6)
MUKS Zielonka - KS Górale Nowy Targ
2015-08-22 20:00 zobacz relację (3-2)
- KS Górale Nowy Targ
2015-08-22 19:00 zobacz relację (3-2)
-
2015-08-22 18:00 zobacz relację (4-2)
- KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
2015-08-22 17:00 zobacz relację (13-2)
- MUKS Zielonka
2015-08-22 15:00 zobacz relację (2-7)
MUKS Zielonka -
2015-08-22 14:00 zobacz relację (3-7)
KS Górale Nowy Targ -
2015-08-22 13:00 zobacz relację (0-4)
MUKS Zielonka -
2015-08-22 12:00 zobacz relację (0-3)
KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ -
2015-08-22 11:00 zobacz relację (6-2)
-
2015-08-22 10:00 zobacz relację (5-5)
KS Górale Nowy Targ -
2015-08-21 20:00 zobacz relację (1-3)
-
2015-08-21 19:00 zobacz relację (1-3)
KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ -
2015-08-21 18:00 zobacz relację (0-1)
-
2015-08-21 17:00 zobacz relację (2-7)
-
2015-08-21 16:00 zobacz relację (2-4)
MUKS Zielonka -
2015-08-21 15:00 zobacz relację (2-3)
KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ - KS Górale Nowy Targ
2015-05-01 13:45 zobacz relację (10-1)
Finlandia - Łotwa
2015-04-30 12:45 zobacz relację (6-9)
Japonia - Australia
2015-04-30 10:00 zobacz relację (9-3)
Niemcy - Estonia
2015-04-29 19:15 zobacz relację (13-2)
Szwecja - Norwegia
2015-04-26 13:00 zobacz relację (6-7)
PKS MOS Zbąszyń - UKS Junior Kębłowo
2015-04-25 18:00 zobacz relację (7-5)
UKS Junior Kębłowo - UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Mazowiecki
2015-03-29 12:35 zobacz relację (6-3)
UKS Orlęta Warszawa - UKS Junior Kębłowo
2015-03-29 11:30 zobacz relację (2-5)
UKS Błyskawica Niechanowo - UKS Fenomen Babimost
2015-03-29 09:00 zobacz relację (8-6)
MMKS Podhale Nowy Targ - UKS Junior Kębłowo
2015-03-28 18:00 zobacz relację (4-13)
UKS Junior Kębłowo - MMKS Podhale Nowy Targ
2015-03-28 14:25 zobacz relację (3-1)
UKS Junior Kębłowo - UKS Błyskawica Niechanowo
2015-03-28 12:15 zobacz relację (0-5)
UKS Junior Kębłowo - LUKS Nolet Żabi Róg
2015-03-28 10:05 zobacz relację (1-4)
UKS Fenomen Babimost - UKS Junior Kębłowo
2015-03-28 09:00 zobacz relację (3-2)
LUKS Nolet Żabi Róg - UKS Błyskawica Niechanowo
2015-02-07 16:00 zobacz relację (2-9)
Holandia - Polska
2015-02-05 19:00 zobacz relację (9-2)
Polska - Estonia
2014-11-15 09:00 zobacz relację (3-4)
ULKS Józefina - MUKS Zielonka
2014-05-09 20:00 zobacz relację (5-2)
PKS MOS Zbąszyń - UKS Junior Kębłowo
2014-05-04 16:00 zobacz relację (5-4)
ULKS Józefina - UKS Multi 75 Killers Kraków
2014-05-04 15:00 zobacz relację (4-6)
Finlandia - Szwecja
2014-05-04 12:00 zobacz relację (2-5)
Szwajcaria - Czechy
2014-05-03 20:00 zobacz relację (1-4)
Polska - Słowacja
2014-05-03 14:00 zobacz relację (5-3)
Finlandia - Szwajcaria
2014-05-02 19:00 zobacz relację (6-4)
Szwajcaria - Słowacja
2014-05-02 16:00 zobacz relację (30-1)
Szwecja - Węgry
2014-05-01 19:00 zobacz relację (3-3)
Łotwa - Polska
2014-05-01 19:00 zobacz relację (3-11)
Szwajcaria - Szwecja
2014-05-01 16:00 zobacz relację (15-5)
Słowacja - Węgry
2014-04-30 19:00 zobacz relację (7-3)
Czechy - Polska
2014-04-30 19:00 zobacz relację (0-15)
Węgry - Szwajcaria
2014-04-30 16:00 zobacz relację (1-15)
Słowacja - Szwecja
2014-04-27 10:10 zobacz relację (5-2)
UKS Wiatr Ludźmierz - UKS Junior Kębłowo
2014-04-27 09:00 zobacz relację (1-6)
UKS Victoria Gułtowy - PKS MOS Zbąszyń
2014-04-26 19:20 zobacz relację (1-2)
PUKS Trzebinia - UKS Wiatr Ludźmierz
2014-04-26 18:10 zobacz relację (4-14)
UKS Victoria Gułtowy - MMKS Podhale Nowy Targ
2014-04-26 16:00 zobacz relację (4-6)
PKS MOS Zbąszyń - UKS Junior Kębłowo
2014-04-26 14:50 zobacz relację (1-8)
UKS Victoria Gułtowy - PUKS Trzebinia
2014-04-26 13:40 zobacz relację (3-6)
PKS MOS Zbąszyń - UKS Wiatr Ludźmierz
2014-04-26 12:30 zobacz relację (5-10)
UKS Junior Kębłowo - MMKS Podhale Nowy Targ
2014-04-26 11:20 zobacz relację (3-2)
PUKS Trzebinia - PKS MOS Zbąszyń
2014-04-26 10:10 zobacz relację (5-2)
UKS Junior Kębłowo - UKS Victoria Gułtowy
2014-04-26 09:00 zobacz relację (4-3)
MMKS Podhale Nowy Targ - UKS Wiatr Ludźmierz
2014-04-25 16:00 zobacz relację (3-1)
Finlandia - Szwajcaria
2014-04-13 13:00 zobacz relację (4-6)
UKS Fenomen Babimost - MUKS Zielonka
2014-04-13 10:00 zobacz relację (6-5)
UKS Absolwent Siedlec - ULKS Olimpia Łochów
2014-04-12 20:00 zobacz relację (2-1)
MMKS Podhale Nowy Targ - MLUKS Jedynka Trzebiatów
2014-04-12 19:00 zobacz relację (7-6)
MUKS Zielonka - ULKS Olimpia Łochów
2014-04-12 16:00 zobacz relację (6-4)
UKS Fenomen Babimost - UKS Absolwent Siedlec
2014-04-11 20:00 zobacz relację (14-7)
MUKS Zielonka - UKS Absolwent Siedlec
2014-04-11 17:00 zobacz relację (8-4)
ULKS Olimpia Łochów - UKS Fenomen Babimost
2014-04-06 13:00 zobacz relację (3-2)
MLUKS Jedynka Trzebiatów - PUKS Trzebinia
2014-04-06 10:00 zobacz relację (5-4)
UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Mazowiecki - UKS Junior Kębłowo
2014-04-06 10:00 zobacz relację (5-6)
- UKS 85 Mokotów
2014-04-05 20:00 zobacz relację (9-2)
MLUKS Jedynka Trzebiatów -
2014-04-05 15:00 zobacz relację (3-13)
UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Mazowiecki - MMKS Podhale Nowy Targ
2014-04-04 19:00 zobacz relację (4-5)
UKS Junior Kębłowo - MMKS Podhale Nowy Targ
2014-03-29 18:00 zobacz relację (4-9)
MLUKS Jedynka Trzebiatów - MMKS Podhale Nowy Targ
2014-03-23 14:50 zobacz relację (3-7)
WSU Wierzchowo - UKS Fenomen Babimost
2014-03-23 14:05 zobacz relację (4-3)
UKS Junior Kębłowo - UKS Wyżyny Bydgoszcz
2014-03-23 11:20 zobacz relację (2-4)
UKS Junior Kębłowo - WSU Wierzchowo
2014-03-23 10:10 zobacz relację (3-26)
UKS Floorball Gorzów Wlkp. - UKS Fenomen Babimost
2014-03-23 09:00 zobacz relację (0-7)
UKS Victoria Gułtowy - UKS Wyżyny Bydgoszcz
2014-03-22 18:00 zobacz relację (10-4)
MLUKS Jedynka Trzebiatów - UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Mazowiecki
2014-03-22 17:40 zobacz relację (3-5)
UKS Victoria Gułtowy - UKS Junior Kębłowo
2014-03-22 16:00 zobacz relację (4-10)
UKS Wyżyny Bydgoszcz - UKS Fenomen Babimost
2014-03-22 15:00 zobacz relację (6-3)
- UKS Junior Kębłowo
2014-03-22 13:40 zobacz relację (13-4)
UKS Wyżyny Bydgoszcz - UKS Floorball Gorzów Wlkp.
2014-03-21 20:30 zobacz relację (4-9)
UKS Junior Kębłowo - MLUKS Jedynka Trzebiatów
2014-03-21 17:30 zobacz relację (3-2)
- UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Mazowiecki
2014-03-16 09:30 zobacz relację (5-11)
UKS Wiatr Ludźmierz - UKS Junior Kębłowo
2014-03-15 18:30 zobacz relację (5-4)
UKS Junior Kębłowo - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
2014-03-08 20:00 zobacz relację (8-7)
MLUKS Jedynka Trzebiatów - UKS Multi 75 Killers Kraków
2014-03-08 18:00 zobacz relację (7-3)
MMKS Podhale Nowy Targ - UKS Junior Kębłowo
2014-03-02 10:00 zobacz relację (11-2)
MMKS Podhale Nowy Targ - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
2014-03-01 14:30 zobacz relację (3-5)
UKS Absolwent Siedlec - UKS Floorball Gorzów Wlkp.
2014-03-01 14:00 zobacz relację (11-4)
MMKS Podhale Nowy Targ - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
2014-03-01 13:30 zobacz relację (7-2)
UKS Floorball Gorzów Wlkp. - UKS Kołaczkowo
2014-03-01 12:30 zobacz relację (1-8)
UKS Kołaczkowo - UKS Absolwent Siedlec
2014-03-01 09:00 zobacz relację (4-5)
UKS Kołaczkowo - UKS Absolwent Siedlec
2014-02-22 18:00 zobacz relację (4-7)
UKS Junior Kębłowo - MMKS Podhale Nowy Targ
2014-02-13 17:30 zobacz relację (7-8)
UKS Junior Kębłowo - PKS MOS Zbąszyń
2014-02-13 16:00 zobacz relację (7-2)
PKS MOS Zbąszyń - UKS Victoria Gułtowy
2014-02-13 14:30 zobacz relację (1-9)
UKS Victoria Gułtowy - UKS Junior Kębłowo
2014-02-13 13:00 zobacz relację (4-11)
PKS MOS Zbąszyń - UKS Junior Kębłowo
2014-02-13 11:30 zobacz relację (1-4)
UKS Victoria Gułtowy - PKS MOS Zbąszyń
2014-02-13 10:00 zobacz relację (4-1)
UKS Junior Kębłowo - UKS Victoria Gułtowy
2014-02-09 13:00 zobacz relację (6-11)
UKS Junior Kębłowo - UKS Absolwent Siedlec
2014-02-09 10:00 zobacz relację (4-5)
UKS Junior Kębłowo - PKS MOS Zbąszyń
2014-02-08 20:00 zobacz relację (8-9)
UKS Junior Kębłowo - UKS Absolwent Siedlec
2014-02-08 17:30 zobacz relację (3-9)
UKS Junior Kębłowo - PKS MOS Zbąszyń
2014-02-01 18:00 zobacz relację (10-2)
Szwajcaria - Polska
2014-02-01 12:00 zobacz relację (17-3)
Finlandia - Rosja
2014-02-01 10:00 zobacz relację (9-3)
Czechy - Słowacja
2014-01-31 18:00 zobacz relację (5-5)
Niemcy - Norwegia
2014-01-31 18:00 zobacz relację (7-9)
Polska - Słowacja
2014-01-31 10:00 zobacz relację (1-6)
Norwegia - Słowacja
2014-01-30 20:00 zobacz relację (10-2)
Finlandia - Polska
2014-01-29 20:00 zobacz relację (4-8)
Polska - Rosja
2014-01-29 14:00 zobacz relację (4-6)
Ukraina - Francja
2014-01-26 10:00 zobacz relację (8-2)
MMKS Podhale Nowy Targ - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
2014-01-25 19:00 zobacz relację (6-5)
MMKS Podhale Nowy Targ - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
2014-01-19 10:00 zobacz relację (12-3)
MLUKS Jedynka Trzebiatów -
2014-01-18 20:00 zobacz relację (8-2)
MLUKS Jedynka Trzebiatów -
2014-01-18 18:00 zobacz relację (3-20)
UKS Wiatr Ludźmierz - MMKS Podhale Nowy Targ
2014-01-12 11:00 zobacz relację (6-16)
UKS Junior Kębłowo - UKS Fenomen Babimost
2014-01-12 10:00 zobacz relację (10-0)
MMKS Podhale Nowy Targ - UKS Junior Kębłowo
2014-01-11 19:00 zobacz relację (9-1)
MMKS Podhale Nowy Targ - UKS Junior Kębłowo
2014-01-05 10:00 zobacz relację (6-3)
UKS Junior Kębłowo -
2014-01-04 18:00 zobacz relację (3-8)
UKS Junior Kębłowo -
2013-12-15 15:30 zobacz relację (1-5)
Finlandia - Szwecja
2013-12-14 17:00 zobacz relację (9-2)
Szwecja - Czechy
2013-12-14 11:00 zobacz relację (3-1)
Polska - Niemcy
2013-12-13 20:00 zobacz relację (1-7)
Niemcy - Norwegia
2013-12-13 17:00 zobacz relację (9-0)
Łotwa - Polska
2013-12-12 17:00 zobacz relację (10-1)
Czechy - Polska
2013-12-11 20:00 zobacz relację (12-2)
Szwecja - Łotwa
2013-12-11 17:00 zobacz relację (5-2)
Finlandia - Norwegia
2013-12-10 12:00 zobacz relację (7-4)
Polska - Dania
2013-12-09 17:00 zobacz relację (9-2)
Finlandia - Polska
2013-12-08 16:00 zobacz relację (9-1)
Australia - Korea Południowa
2013-12-08 14:00 zobacz relację (1-9)
Rosja - Finlandia
2013-12-08 11:00 zobacz relację (0-16)
Polska - Szwecja
2013-12-07 20:00 zobacz relację (6-1)
Szwajcaria - Łotwa
2013-12-07 19:00 zobacz relację (18-1)
KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ - TKKF Jadberg Pionier Tychy
2013-12-07 17:00 zobacz relację (6-1)
Czechy - Norwegia
2013-12-07 14:00 zobacz relację (8-2)
Szwecja - Finlandia
2013-12-07 11:00 zobacz relację (6-3)
Polska - Rosja
2013-12-01 10:00 zobacz relację (1-8)
UKS Junior Kębłowo - MLUKS Jedynka Trzebiatów
2013-11-30 19:00 zobacz relację (5-10)
UKS Junior Kębłowo - MLUKS Jedynka Trzebiatów
2013-11-30 10:00 zobacz relację (5-8)
UKS Junior Kębłowo - UKS Victoria Gułtowy
2013-11-24 09:00 zobacz relację (2-11)
MMKS Podhale Nowy Targ - PUKS Trzebinia
2013-11-23 18:00 zobacz relację (5-2)
MMKS Podhale Nowy Targ - PUKS Trzebinia
2013-11-10 10:30 zobacz relację (1-12)
MLUKS Jedynka Trzebiatów -
2013-11-09 19:00 zobacz relację (3-6)
MLUKS Jedynka Trzebiatów -
2013-11-02 18:00 zobacz relację (12-0)
Polska - Węgry
2013-10-20 09:30 zobacz relację (6-9)
UKS Junior Kębłowo - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
2013-10-19 20:15 zobacz relację (5-9)
UKS Junior Kębłowo - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
2013-10-09 15:45 zobacz relację (2-5)
-
2013-09-29 10:00 zobacz relację (3-7)
MLUKS Jedynka Trzebiatów - MMKS Podhale Nowy Targ
2013-09-28 20:00 zobacz relację (5-6)
MLUKS Jedynka Trzebiatów - MMKS Podhale Nowy Targ
2013-09-21 18:30 zobacz relację (1-9)
-
2013-09-17 19:00 zobacz relację (6-3)
-
2013-09-15 10:00 zobacz relację (1-10)
Polska - Finlandia
2013-09-15 09:00 zobacz relację (2-4)
Polska - Słowacja
2013-09-14 19:00 zobacz relację (3-16)
Polska - Łotwa
2013-09-14 18:00 zobacz relację (10-1)
Czechy - Polska
2013-09-14 11:00 zobacz relację (1-0)
Estonia - Polska
2013-09-14 10:00 zobacz relację (3-1)
Finlandia - Szwajcaria
2013-09-14 10:00 zobacz relację (5-3)
Polska - Słowacja
2013-09-13 21:00 zobacz relację (5-8)
Norwegia - Finlandia
2013-09-13 18:00 zobacz relację (9-4)
Szwajcaria - Polska
2013-09-13 10:00 zobacz relację (6-4)
Norwegia - Polska
2013-09-12 19:00 zobacz relację (8-6)
Łotwa - Słowacja


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 5025594