Zgrupowanie Kadry Kobiet U19 - Gdynia, 25-28.082017-07-05

Trenerzy Kadry Narodowej Kobiet U19 podali listę zawodniczek powołanych na zgrupowanie, które odbędzie się 25-28 sierpnia w Gdyni. 

Terminarz:

25.08.2017(piątek) –przyjazd zawodniczek do Gdyni, adres: Szkoła Podstawowa Nr 47 ul.Nagietkowa 73, Gdynia-Dąbrowa, przyjazd powinien nastąpić tego dnia do godziny 12.00, obiad, trening.                                                

26-27.08.2017 (sobota, niedziela) – treningi.

28.08.2017(poniedziałek) – trening, zakończenie zgrupowania ok. godz. 15:00.

Trenerzy proszą zawodniczki o potwierdzenie udziału w zgrupowaniu na adres e-mail bogdanskito@wp.pl lub sms tel.696002753 do 15.07.2017 r.

Opiekunowie:

Tomasz Bogdański – I trener
Przymysław Wójcikowski – II trener
Dominik Wojciechowski – team manager 

U w a g a!
Na wyjazd zawodnicy niepełnoletni zabierają ze sobą wypełnione oświadczenie rodziców.

 

Lista powołanych:

Lp. Nazwisko i imię Pozycja Klub
1. Ryszewska Oliwia Obrońca /P Olimpia Osowa Gdańsk
2. Pawłowska Katarzyna  Obrońca/L  
3. Stój Alicja  Napastnik/L  
4. Polańska Roksana  Napastnik/L  
5. Sumisławska Martyna Rozegranie/L  
6. Bernacka Patrycja Bramkarz  
7. Kozłowska Natalia Obrońca/L Ambra Ożarów Maz.
8. Makowska Angelika  Napastnik/L  
9. Knet Katarzyna  Obrońca/L  
10. Szustak Wioletta  Napastnik/L  
11. Stempiń Delfina  Napastnik/P  
12. Wiktoria Zalech Obrońca/L  
13. Kozłowska Ewelina Obrońca/L UKS Błyskawica Niechanowo
14. Kotecka Kamila Bramkarz UKS Victoria Gułtowy
15. Roszak Maria  Napastnik/P  
16. Szelzchen Joanna  Obrońca/L PKS MOS Zbąszyń

 

17. Świtała Anna  Bramkarz  
18. Brudnicka Dagmara    Bramkarz  
19. Waszkowiak Kinga  Obrońca/L  
20. Bajer Aleksandra Napastnik/P  
21. Tomaszczenik Dominika Obrońca/L MLUKS Jedynka Trzebiatów
22. Kaczanowska Magdalena Napastnik/L  
23. Horst Michelle Obrońca/L TKKF Jadberg Pionier Tychy
24. Braś Aleksandra    Bramkarz  
25. Kolasa Wiktoria  Napastnik/P  
26. Wężycka Oliwia  Obrońca/L  
27. Pilszek Paulina  Obrońca/L  
28. Słomian Julia Środkowa/L  
29. Janik Karolina  Napastnik/L  
30. Aleksandra Krajewska  środkowa/obrońca/P Dzikie Gęsi Zielonka
31. Zemfira Zakojan  środkowa/napastnik/L  
32. Magda Strzała  Napastnik/L  
33. Dybicz Weronika  Obrońca/L  
34. Tosia Jamska Bramkarz  
35. Matera Wiktoria Środkowa/P  
36. Zuzia Gajewska Obrońca/L  
37. Kamila Zboralska Obrona/L Junior Kębłowo
38. Wiktoria Mikołajczyk Napastnik/p  
39. Julita Zboralska Obrona/L  
40. Klaudia Herzog Środkowa/L  
41. Klaudia Radna Napastnik/L  


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 4800127