INTERNATIONALS WEEKEND2017-11-06
foto: The World Games 2017
Pierwszy weekend listopada, był czasem na mecze reprezentacyjne. W dniach (3-5 listopada) odbyły się, aż sześć turniejów międzynarodowych. Oczywiście na arenach międzynarodowych nie zabrakło Biało-Czerwonych. Jak już wiemy na Słowacji swoje mecze rozgrywała Reprezentacja Polski Kobiet, natomiast w Szwajcarii nad przepisami czuwała najlepsza Polska para sędziowska Bartosz Burek - Wojciech Czarnecki. 


  • 6 Nations Floorball Cup: Kobiety (Nitra, Słowacja)
Co tu dużo pisać, każdy z Polskich kibiców bacznie obserwował to co dzieje się na Słowacji, a to wszystko za sprawą występu Reprezentacji Polski Kobiet, która cały turniej zakończyła na wysokim trzecim miejscu. 
W turnieju udział brały Reprezentacje z sześciu krajów: Słowacja, POLSKA, Norwegia, Niemcy, Dania oraz Łotwy.
Komplet wyników można znaleźć na dwóch stronach
-> IFF


  • Euro Floorball Tour: Kobiety - Kobiety U19 (Malmo, Szwecja)
Udział w turnieju brały cztery najlepsze Reprezentacje Kobiet w dwóch kategoriach (Seniorki oraz Juniorki U19): Czechy, Finlandia, Szwecja oraz Szwajcaria. 
Komplet wyników oraz wszystkie statystyki można zobaczyć >>TUTAJ<<

  • Euro Floorball Tour: Mężczyźni - Mężczyźni U19 (Kirchberg, Szwajcaria)
Udział w turnieju brały cztery najlepsze Reprezentacje Świata w dwóch kategoriach (Seniorzy oraz Juniorzy U19). Mowa tutaj o Szwecji, Szwajcarii, Czechach oraz Finlandii. Podczas trwania turnieju, mieliśmy również akcent Polski, ponieważ nad przepisami czuwała nasza najlepsza Polska para sędziowska Bartosz Burek - Wojciech Czarnecki.
Komplet wyników oraz wszystkie statystyki można zobaczyć >>TUTAJ<<
Zdjęcie użytkownika Bartosz Burek.

  • Dania - Niemcy: Mecze Towarzyskie Mężczyzn (Sonderborg, Dania)
W dwa dni rozegrano dwa mecze towarzyskie. Wyniki obydwu spotkań można zobaczyć >>TUTAJ<<

  • International de France: Kobiety oraz Mężczyźni (Amines, Francja)
W turnieju udział wzięły trzy Reprezentacje Francji (gospodarz), Belgii oraz Hiszpanii. Turniej rozegrany został w dwóch kategoriach. Pełne wyniki oraz statystyki >>TUTAJ<<

  • Adria Cup: Mężczyźni (Bolzano, Włochy)
Turniej rozegrany w kategorii Mężczyzn pomiędzy czterema Reprezentacjami: Włochy (gospodarz), Austria, Słowenia oraz Węgry. Komplet wyników oraz statystyki >>TUTAJ<<

Patryk


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 6302226