JÓZEFINA ZNOWU ZWYCIĘSKA, PIERWSZE PUNKTY TORUNIA!2018-02-13
Za nami emocje w spotkaniach juniorów starszych! W miniony weekend odbyły się mecze w Zielonce gdzie miejscowa Bankówka podejmowała Józefinę oraz Toruniu gdzie miejscowe TLU grało z Fenomenem!

Szczególnie ciekawe były te spotkania sobotnie, Józefina wygrała 7:5 z Bankówką mimo, że do końca drugiej tercji to gospodarze dyktowali warunki i prowadzili 5:3. Trzecia tercja jednak należała do gości i to oni cieszyli się z kompletu punktów w tym spotkaniu! W Toruniu sensacyjnie górą było TLU, które po rzutach karnych pokonało faworyzowany Fenomen 8:7, w tym meczu pierwsza tercja należała do gospodarzy, druga do gości, za to w trzeciej tercji obie drużyny szły w łeb w łeb i tak doszło do dogrywki, która nie przyniosła rozstrzygnięcia i dopiero w karnych wygrali Torunianie 3:2! Mecze niedzielne to zdecydowana dominacja Józefiny i Babimostu! Ci pierwsi wygrali pewnie 13:5, zaś Fenomen wygrał 11:3!

Rozgrywki grupowe pomału dobiegają końca i pewne już jest, że bezpośredniego awansu do półfianłu nie uzyska już TLU Kala-Izolacje Toruń, UKS Refleks Gorzyce Wielkie i UKS Bankówka Zielonka, te drużyny zmierzą się ze sobą w turnieju kwalifikacyjnym w którym tylko zwycięzca włączy się do walki o medale!

UKS Bankówka Zielonka - ULKS Józefina 5:7, 5:13
TLU Kala-Izolacje Toruń - UKS Fenomen Babimost 8:7k., 3:11