MUKS ZIELONKA I KS GÓRALE NOWY TARG ZAGRAJĄ O ZŁOTO2018-04-10
W ubiegły weekend zapadły kolejne rozstrzygnięcia w ekstralidze mężczyzn. Najwięcej emocji było tak jak przypuszczaliśmy w najciekawszej parze półfinałowej Zielonka - Szarotka.

W sobotnim spotkaniu MUSK - Szarotka gospodarze wygrali 5:1, natomiast w niedzielę zdarzyło się coś niespotykanego. Od 56 minuty MUKS zaczął odrabiać straty ze stanu 3:6 i do 59 minuty dokładał kolejne trafienia by ostatecznie wygrać 7:6!
MUKS Zielonka - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 5-1 (0-1,0-0,5-0) Półfinał 2 - mecz nr 2

W drugiej parze półfinałowej pomiędzy KS Górlae Nowy Targ a Bieszczady24.pl Wilki Sanok takich emocji się niespodziewaliśmy. Sprawca sensacji jaką niewątpliwie są Wilki nie podjął walki z faworyzowanym przeciwnikiem. Górale rozszarpali sanoczan 9:2.
KS Górale Nowy Targ - Bieszczady24.pl Wilki Sanok 9-2 (5-1,0-0,4-1) Półfinał 1 - mecz nr 2

W konfrontacji o miejsca 5-8 górą faworyci. Swoje spotkanie po emocjonującej końcówce wygrała Olimpia Łochów pokonując Wiatr Ludźmierz po dogrywce 5:4.
ULKS Olimpia Łochów - UKS Wiatr Ludźmierz 5-4 (0-4,2-0,2-0) (1-0) dogr. mecz o miejsca 5-8

W dwumeczu Fenomena Babimost z Nowa Łódź bez złudzeń komu należy się walka o piąte miejsce pokazała ekipa z Babimostu która najpierw w sobotę ograła łodzian 12-7 by w niedzielnym rewanżu wygranym 9-5 przypieczętować awans do meczu o 5 lokatę Mistrzostw Polski.
UKS Nowa Łódź - UKS Fenomen Babimost 7-12 (2-3,2-5,3-4) mecz o miejsca 5-8
UKS Fenomen Babimost - UKS Nowa Łódź 9-5 (1-3,3-1,5-1) mecz o miejsca 5-8

W Super Finale Unihokeja 21 kwietnia w Rzeszowie zagrają:
MUKS Zielonka - KS Górale Nowy Targ - mecz o 1 miejsce
KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ  - Bieszczady24.pl Wilki Sanok - mecz o 3 miejsce

W zaplanowanych na 12-13 maja o miejsca 5-8 zagrają: