VII TURNIEJ UNIHOKEJA PAMIĘCI DARKA CIEPIELI2018-05-17
W najbliższą sobotę, 19 maja w Toruniu czekają nas wielkie sportowe emocje. 8 drużyn weźmie udział w ogólnopolskim turnieju poświęconym pamięci Darka Ciepieli.


Oprócz gospodarzy i jednocześnie organizatora turnieju drużyny Floorball Club Kala-Izolacje i współgospodarzy TLU Toruń, do Torunia zjadą występujące w ekstralidze MUKS Zielonka, UKS Fenomen Babimost, a także grające na co dzień w Śląskiej Lidze Unihokeja AZS Warszawa i Fusy Floorball Club Tychy, oraz mistrz Toruńskiej Ligi Unihokeja Neptun Team Gdańsk.

Stawka turnieju jest więc niezwykle ciekawa. Obrońcą pucharu jest aktualny vice mistrz naszego kraju drużyna z Zielonki. Organizatorzy zapewniają, ze to najsilniejsza obsada w całej historii turnieju, a to z pewnością gwarantuje niezwykłe emocje.

Podczas VII Turnieju Unihokeja Pamięci Darka Ciepieli o Puchar Beretty drużyna organizatora włączy się również w akcję charytatywną i będzie zbierać fundusze na pomoc w leczeniu małej Tosi Olszewskiej.

Z całą pewnością można stwierdzić, ze 19 maja wszystkie drogi prowadzą do Torunia, który w tym dniu stanie się unihokejową stolicą Polski. Warto dodać, że portal florbalki.pl jest patronem medialnym całej imprezy.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

 

 

HARMONOGRAMtak było na VI TURNIEJU UNIHOKEJA PAMIĘCI DARKA CIEPIELIPOLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 6811941