Ekstraliga Mężczyzn

Grupa A
Poz. Drużyna Mecze Z R RZ RP P Bramki Pkt
1. UKS Fenomen Babimost 8 6 0 0 0 2 97-32 18
2. UKS Ósemka Wejherowo 8 5 0 0 0 3 50-54 15
3. TLU Kala Izolacje Toruń 8 1 0 0 0 7 32-93 3
Grupa B
Poz. Drużyna Mecze Z R RZ RP P Bramki Pkt
1. MUKS Zielonka 12 12 0 0 0 0 108-44 36
2. Esanok.pl Wilki Sanok 12 4 0 3 1 4 72-78 19
3. ULKS Olimpia Łochów 12 2 0 1 3 6 64-84 11
4. UKS Nowa Łódź 12 1 0 1 1 9 51-89 6
Grupa C
Poz. Drużyna Mecze Z R RZ RP P Bramki Pkt
1. TKKF Jadberg Pionier Tychy 12 12 0 0 0 0 130-33 36
2. AKS Politechnika Wrocław 12 6 0 0 1 5 76-64 19
3. UKS Prus Żary 12 5 0 1 0 6 84-95 17
4. UKS Gladiator 23 Katowice 12 0 0 0 0 12 41-139 0
Grupa D
Poz. Drużyna Mecze Z R RZ RP P Bramki Pkt
1. KS Górale Nowy Targ 12 10 0 0 0 2 88-44 30
2. KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 12 6 0 3 0 3 110-51 24
3. UKS Wiatr Ludźmierz 12 4 0 0 2 6 82-71 14
4. UKS Multi 75 Killers Kraków 12 1 0 0 1 10 47-161 4

1 kolejka2016-10-15   UKS Ósemka Wejherowo - TLU Kala Izolacje Toruń 10-7 (3-2,4-2,3-3)
2016-09-24   ULKS Olimpia Łochów - UKS Nowa Łódź 8-1 (1-0,5-0,2-1)
2016-09-23   UKS Wiatr Ludźmierz - KS Górale Nowy Targ 0-5 (0-2,0-0,0-3)
2016-09-17   Esanok.pl Wilki Sanok - MUKS Zielonka 4-6 (0-2,1-0,3-4)
2016-09-17   UKS Gladiator 23 Katowice - UKS Prus Żary 1-9 (0-4,1-1,0-4)
2016-09-17   TKKF Jadberg Pionier Tychy - AKS Politechnika Wrocław 6-4 (3-2,3-2,0-0)
2016-09-30   KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ - UKS Multi 75 Killers Kraków 10-9 (0-0,0-0,0-0) (1-0) kar.

2 kolejka2016-10-16   UKS Ósemka Wejherowo - TLU Kala Izolacje Toruń 4-5 (1-0,1-3,2-2)
2016-09-25   ULKS Olimpia Łochów - UKS Nowa Łódź 10-8 (3-2,5-3,2-3)
2016-09-24   UKS Wiatr Ludźmierz - KS Górale Nowy Targ 5-6 (1-2,1-3,3-1)
2016-09-18   TKKF Jadberg Pionier Tychy - AKS Politechnika Wrocław 5-1 (2-0,1-0,2-1)
2016-10-01   KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ - UKS Multi 75 Killers Kraków 20-2 (3-0,9-0,8-2)
2016-09-18   Esanok.pl Wilki Sanok - MUKS Zielonka 3-8 (0-1,1-3,2-4)
2016-09-18   UKS Gladiator 23 Katowice - UKS Prus Żary 8-12 (4-4,3-5,1-3)

3 kolejka2016-10-08   KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ - UKS Wiatr Ludźmierz 8-7 (2-2,2-3,3-2) (3-1) kar.
2016-10-08   MUKS Zielonka - UKS Nowa Łódź 10-3 (4-0,3-1,3-2)
2016-10-08   ULKS Olimpia Łochów - Esanok.pl Wilki Sanok 7-6 (1-2,2-2,3-2) (1-0) dogr.
2016-10-08   UKS Fenomen Babimost - TLU Kala Izolacje Toruń 13-4 (4-1,5-1,4-2)
2016-10-15   KS Górale Nowy Targ - UKS Multi 75 Killers Kraków 14-7 (6-2,4-1,4-4)
2016-10-15   UKS Gladiator 23 Katowice - AKS Politechnika Wrocław 2-8 (0-0,1-4,1-4)
2016-10-15   TKKF Jadberg Pionier Tychy - UKS Prus Żary 7-1 (1-1,0-0,6-0)

4 kolejka2016-10-16   KS Górale Nowy Targ - UKS Multi 75 Killers Kraków 6-2 (1-0,3-0,2-2)
2016-10-09   KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ - UKS Wiatr Ludźmierz 5-4 (2-0,1-1,1-3) (2-1) kar.
2016-10-09   UKS Fenomen Babimost - TLU Kala Izolacje Toruń 21-3 (4-1,8-0,9-2)
2016-10-09   ULKS Olimpia Łochów - Esanok.pl Wilki Sanok 8-9 (1-2,5-2,2-4) (0-1) dogr.
2016-10-09   MUKS Zielonka - UKS Nowa Łódź 12-5 (3-4,5-1,4-0)
2016-10-16   TKKF Jadberg Pionier Tychy - UKS Prus Żary 11-4 (3-4,2-0,6-0)
2016-10-16   UKS Gladiator 23 Katowice - AKS Politechnika Wrocław 2-5 (1-2,0-0,1-3)

5 kolejka2016-10-29   KS Górale Nowy Targ - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 3-1 (2-0,0-0,1-1)
2016-10-29   TKKF Jadberg Pionier Tychy - UKS Gladiator 23 Katowice 19-2 (2-0,5-2,12-0)
2016-10-29   UKS Fenomen Babimost - UKS Ósemka Wejherowo 4-5 (1-1,2-3,1-1)
2016-10-29   UKS Multi 75 Killers Kraków - UKS Wiatr Ludźmierz 5-16 (1-3,3-5,1-8)
2016-10-29   UKS Prus Żary - AKS Politechnika Wrocław 7-5 (6-1,1-2,0-2)
2016-10-29   MUKS Zielonka - ULKS Olimpia Łochów 7-5 (1-3,3-2,3-0)
2016-10-29   Esanok.pl Wilki Sanok - UKS Nowa Łódź 7-3 (1-0,3-1,3-2)

6 kolejka2016-10-30   TKKF Jadberg Pionier Tychy - UKS Gladiator 23 Katowice 20-2 (7-0,8-1,5-1)
2016-10-30   KS Górale Nowy Targ - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 2-6 (0-2,0-1,2-3)
2016-10-30   UKS Fenomen Babimost - UKS Ósemka Wejherowo 5-6 (1-0,2-0,2-6)
2016-10-30   Esanok.pl Wilki Sanok - UKS Nowa Łódź 8-5 (3-2,3-1,2-2)
2016-10-30   MUKS Zielonka - ULKS Olimpia Łochów 8-3 (5-0,2-2,1-1)
2016-10-30   UKS Prus Żary - AKS Politechnika Wrocław 6-9 (0-3,2-3,4-3)
2016-10-30   UKS Multi 75 Killers Kraków - UKS Wiatr Ludźmierz 4-12 (1-3,2-2,1-7)

7 kolejka2016-11-12   UKS Prus Żary - UKS Gladiator 23 Katowice 9-6 (2-0,3-5,4-1)
2016-11-12   KS Górale Nowy Targ - UKS Wiatr Ludźmierz 13-5 (4-1,3-1,6-3)
2016-11-12   UKS Multi 75 Killers Kraków - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 2-16 (1-5,1-4,0-7)
2016-11-12   TLU Kala Izolacje Toruń - UKS Ósemka Wejherowo 5-6 (2-1,0-1,3-4)
2016-11-12   UKS Nowa Łódź - ULKS Olimpia Łochów 3-2 (1-1,1-0,0-1) (1-0) dogr.
2016-11-12   MUKS Zielonka - Esanok.pl Wilki Sanok 8-4 (1-1,4-2,3-1)
2016-11-05   AKS Politechnika Wrocław - TKKF Jadberg Pionier Tychy 1-4 (0-3,1-1,0-0)

8 kolejka2016-11-13   UKS Prus Żary - UKS Gladiator 23 Katowice 11-3 (4-1,4-1,3-1)
2016-11-13   UKS Multi 75 Killers Kraków - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 3-25 (1-7,1-11,1-7)
2016-11-13   MUKS Zielonka - Esanok.pl Wilki Sanok 13-4 (8-2,2-2,3-0)
2016-11-13   UKS Nowa Łódź - ULKS Olimpia Łochów 6-5 (2-2,1-1,3-2)
2016-11-13   TLU Kala Izolacje Toruń - UKS Ósemka Wejherowo 5-8 (0-1,2-6,3-1)
2016-11-06   AKS Politechnika Wrocław - TKKF Jadberg Pionier Tychy 0-10 (0-5,0-2,0-3)
2016-11-13   KS Górale Nowy Targ - UKS Wiatr Ludźmierz 6-5 (1-1,3-2,2-2)

9 kolejka2016-11-19   AKS Politechnika Wrocław - UKS Gladiator 23 Katowice 11-3 (3-0,3-1,5-2)
2016-11-19   UKS Nowa Łódź - MUKS Zielonka 4-8 (3-3,0-3,1-2)
2016-11-19   Esanok.pl Wilki Sanok - ULKS Olimpia Łochów 8-7 (2-3,3-2,2-2) (3-0) kar.
2016-11-19   UKS Wiatr Ludźmierz - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 6-3 (0-2,4-0,2-1)
2016-11-19   TLU Kala Izolacje Toruń - UKS Fenomen Babimost 2-21 (0-6,2-6,0-9)
2016-11-19   UKS Prus Żary - TKKF Jadberg Pionier Tychy 6-10 (4-2,2-3,0-5)
2016-11-19   UKS Multi 75 Killers Kraków - KS Górale Nowy Targ 2-10 (0-2,0-4,2-4)

10 kolejka2016-11-20   AKS Politechnika Wrocław - UKS Gladiator 23 Katowice 12-4 (2-1,2-2,8-1)
2016-11-20   Esanok.pl Wilki Sanok - ULKS Olimpia Łochów 8-5 (4-3,2-1,2-1)
2016-11-20   TLU Kala Izolacje Toruń - UKS Fenomen Babimost 1-10 (0-4,1-2,0-4)
2016-11-20   UKS Nowa Łódź - MUKS Zielonka 5-8 (2-5,2-0,1-3)
2016-11-20   UKS Multi 75 Killers Kraków - KS Górale Nowy Targ 3-15 (2-7,1-4,0-4)
2016-11-20   UKS Prus Żary - TKKF Jadberg Pionier Tychy 4-15 (0-6,1-6,3-3)
2016-11-20   UKS Wiatr Ludźmierz - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 5-8 (1-2,2-3,2-3)

11 kolejka2016-12-17   ULKS Olimpia Łochów - MUKS Zielonka 3-9 (2-2,0-3,1-4)
2016-12-17   AKS Politechnika Wrocław - UKS Prus Żary 10-4 (5-3,1-0,4-1)
2016-12-17   UKS Wiatr Ludźmierz - UKS Multi 75 Killers Kraków 12-2 (3-0,4-0,5-2)
2016-12-17   UKS Gladiator 23 Katowice - TKKF Jadberg Pionier Tychy 4-11 (1-1,1-5,2-5)
2016-12-17   UKS Nowa Łódź - Esanok.pl Wilki Sanok 5-6 (1-1,1-3,3-1) (0-1) dogr.
2016-12-17   KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ - KS Górale Nowy Targ 5-4 (2-1,3-1,0-2)
2016-12-17   UKS Ósemka Wejherowo - UKS Fenomen Babimost 4-12 (1-3,1-5,2-4)

12 kolejka2016-12-18   UKS Nowa Łódź - Esanok.pl Wilki Sanok 3-5 (0-0,2-2,1-3)
2016-12-18   UKS Ósemka Wejherowo - UKS Fenomen Babimost 7-11 (3-4,1-3,3-4)
2016-12-18   KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ - KS Górale Nowy Targ 3-4 (3-1,0-2,0-1)
2016-12-18   UKS Gladiator 23 Katowice - TKKF Jadberg Pionier Tychy 4-12 (1-4,1-4,2-4)
2016-12-18   ULKS Olimpia Łochów - MUKS Zielonka 1-11 (0-4,0-3,1-4)
2016-12-18   AKS Politechnika Wrocław - UKS Prus Żary 10-11 (3-1,4-2,3-7) (0-1) dogr.
2016-12-18   UKS Wiatr Ludźmierz - UKS Multi 75 Killers Kraków 5-6 (1-1,2-2,2-3)

13 kolejka2017-01-06   UKS Wiatr Ludźmierz - AKS Politechnika Wrocław 11-0 (4-0,4-0,3-0) 1/8 Finału - Mecz nr 1
2017-01-07   TLU Kala Izolacje Toruń - Esanok.pl Wilki Sanok 1-8 (1-2,0-5,0-1) 1/8 Finału - Mecz nr 1
2017-01-07   ULKS Olimpia Łochów - UKS Ósemka Wejherowo 6-7 (1-3,2-2,3-1) (0-1) dogr. 1/8 Finału - Mecz nr 1
2017-01-07   UKS Multi 75 Killers Kraków - TKKF Jadberg Pionier Tychy 9-4 (4-1,1-2,4-1) 1/8 Finału - Mecz nr 1
2017-01-07   UKS Nowa Łódź - UKS Fenomen Babimost 6-7 (3-4,1-1,2-2) 1/8 Finału - Mecz nr 1
2017-01-06   UKS Gladiator 23 Katowice - KS Górale Nowy Targ 5-17 (2-6,2-8,1-3) 1/8 Finału - Mecz nr 1
2017-01-14   UKS Prus Żary - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 5-26 (1-5,3-9,1-12) 1/8 Finału - Mecz nr 1
2017-01-15   KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ - UKS Prus Żary 22-3 (6-0,9-1,7-2) 1/8 Finału - Mecz nr 2

14 kolejka2017-01-07   KS Górale Nowy Targ - UKS Gladiator 23 Katowice 23-2 (5-0,12-0,6-2) 1/8 Finału - mecz nr 2
2017-01-19   AKS Politechnika Wrocław - UKS Wiatr Ludźmierz 2-9 (1-6,0-0,1-3) 1/8 - Mecz numer 2
2017-01-20   Esanok.pl Wilki Sanok - TLU Kala Izolacje Toruń 7-6 (4-0,1-2,1-4) (1-0) dogr. 1/8 - Mecz numer 2
2017-01-20   UKS Ósemka Wejherowo - ULKS Olimpia Łochów 5-6 (2-0,2-2,1-3) (0-1) dogr. 1/8 - Mecz numer 2
2017-01-20   UKS Fenomen Babimost - UKS Nowa Łódź 15-5 (4-1,6-1,5-3) 1/8 - Mecz numer 2
2017-01-22   UKS Ósemka Wejherowo - ULKS Olimpia Łochów 8-5 (4-0,1-3,3-2) 1/8 - Mecz numer 3
2017-01-28   TKKF Jadberg Pionier Tychy - UKS Multi 75 Killers Kraków 7-5 (2-3,3-1,2-1) 1/8 - Mecz numer 2
2017-01-29   TKKF Jadberg Pionier Tychy - UKS Multi 75 Killers Kraków 6-7 (2-4,3-1,1-1) (0-1) dogr. 1/8 - Mecz numer 3

15 kolejka2017-02-11   UKS Wiatr Ludźmierz - KS Górale Nowy Targ 4-6 (2-2,1-3,1-1) 1/4 - mecz nr 1
2017-02-11   Esanok.pl Wilki Sanok - UKS Fenomen Babimost 5-8 (2-3,1-2,3-3) 1/4 - mecz nr 1
2017-02-11   UKS Ósemka Wejherowo - MUKS Zielonka 4-6 (2-1,1-3,1-2) 1/4 - mecz nr 1
2017-02-18   UKS Multi 75 Killers Kraków - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 6-14 (0-4,6-4,0-6) 1/4 - mecz nr 1
2017-02-11   TLU Kala Izolacje Toruń - ULKS Olimpia Łochów 5-11 (3-4,0-3,2-4) o miejsca 9-15 - mecz nr 1
2017-02-25   UKS Gladiator 23 Katowice - TKKF Jadberg Pionier Tychy 5-15 (1-6,3-7,1-2) o miejsca 9-15 - mecz nr 1
2017-02-11   UKS Prus Żary - AKS Politechnika Wrocław 6-8 (3-3,2-3,1-2) o miejsca 9-15 - mecz nr 1

16 kolejka2017-02-25   KS Górale Nowy Targ - UKS Wiatr Ludźmierz 4-3 (1-2,1-0,2-1) 1/4 - mecz nr 2
2017-02-26   KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ - UKS Multi 75 Killers Kraków 15-1 (0-0,9-1,6-0) 1/4 - mecz nr 2
2017-02-25   UKS Fenomen Babimost - Esanok.pl Wilki Sanok 6-5 (2-0,2-2,2-3) 1/4 - mecz nr 2
2017-02-25   MUKS Zielonka - UKS Ósemka Wejherowo 10-4 (4-1,6-2,0-1) 1/4 - mecz nr 2
2017-02-12   ULKS Olimpia Łochów - TLU Kala Izolacje Toruń 6-7 (1-2,2-5,3-0) o miejsca 9-15 - mecz nr 2
2017-02-25   AKS Politechnika Wrocław - UKS Prus Żary 7-5 (2-2,2-1,3-2) o miejsca 9-15 - mecz nr 2
2017-02-26   TKKF Jadberg Pionier Tychy - UKS Gladiator 23 Katowice 13-1 (4-0,4-0,5-1) o miejsca 9-15 - mecz nr 2
2017-02-25   ULKS Olimpia Łochów - TLU Kala Izolacje Toruń 6-7 (1-2,2-5,3-0) o miejsca 9-15 - mecz nr 3

17 kolejka2017-03-11   UKS Fenomen Babimost - KS Górale Nowy Targ 4-9 (1-3,2-3,1-3) 1 mecz półfinałowy
2017-03-11   KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ - MUKS Zielonka 4-10 (1-2,1-3,2-5) 1 mecz półfinałowy
2017-03-11   UKS Wiatr Ludźmierz - Esanok.pl Wilki Sanok 7-4 (1-2,4-0,2-2) 1 mecz o miejsca 5-8
2017-03-11   UKS Multi 75 Killers Kraków - UKS Ósemka Wejherowo 10-7 (2-1,5-3,3-3) 1 mecz o miejsca 5-8
2017-03-25   AKS Politechnika Wrocław - TLU Kala Izolacje Toruń 6-7 (3-3,2-1,1-2) (0-1) dogr. mecz o 9 miejsce
2017-03-11   UKS Prus Żary - ULKS Olimpia Łochów 4-11 (2-4,0-4,2-3) mecz o 11 miejsce
2017-03-12   TKKF Jadberg Pionier Tychy - UKS Nowa Łódź 5-13 (2-3,1-2,2-8) mecz o 13 miejsce

18 kolejka2017-03-25   KS Górale Nowy Targ - UKS Fenomen Babimost 6-5 (2-1,3-3,0-1) (1-0) dogr. 2 mecz półfinałowy
2017-03-25   MUKS Zielonka - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 3-4 (0-1,2-1,1-1) (0-1) kar. 2 mecz półfinałowy
2017-03-25   UKS Ósemka Wejherowo - UKS Multi 75 Killers Kraków 8-7 (2-1,2-4,3-2) (1-0) dogr. 2 mecz o miejsca 5-8
2017-03-25   Esanok.pl Wilki Sanok - UKS Wiatr Ludźmierz 3-8 (1-2,0-4,2-2) 2 mecz o miejsca 5-8
2017-03-26   MUKS Zielonka - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 9-8 (2-1,3-6,4-1) 3 mecz półfinałowy
2017-03-26   UKS Ósemka Wejherowo - UKS Multi 75 Killers Kraków 8-3 (3-1,2-0,3-2) 3 mecz o miejsca 5-8

19 kolejka2017-04-01   Esanok.pl Wilki Sanok - UKS Multi 75 Killers Kraków 5-3 (1-1,1-1,3-1) mecz o 7 miejsce
2017-04-01   UKS Ósemka Wejherowo - UKS Wiatr Ludźmierz 4-8 (1-1,2-4,1-3) Mecz o 5 miejsce

20 kolejka2017-04-08   UKS Fenomen Babimost - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 3-5 (1-1,0-4,2-0) mecz o 3 miejsce
2017-04-08   MUKS Zielonka - KS Górale Nowy Targ 5-4 (1-2,0-1,3-1) (1-0) dogr. mecz o 1 miejsce
Tabela końcowa:

1. MUKS Zielonka
2. KS Górale Nowy Targ
3. KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
4. UKS Fenomen Babimost
5. UKS Wiatr Ludźmierz
6. UKS Ósemka Wejherowo
7. Esanok.pl Wilki Sanok
8. UKS Multi-75 Killers Kraków
9. TLU Kala Izolacje Toruń
10. AKS Politechnika Wrocław
11. ULKS Olimpia Łochów
12. UKS Prus Żary
13. UKS Nowa Łódź
14. TKKF Jadberg Pionier Tychy
15. UKS Gladiator 23 Katowice


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 4800159