Juniorki młodsze - PÓŁFINAŁ

Grupa A
Poz. Drużyna Mecze Z R RZ RP P Bramki Pkt
1. KS Olimpia Osowa Gdańsk 5 5 0 0 0 0 64-11 15
2. MLUKS Jedynka Trzebiatów 5 4 0 0 0 1 29-16 12
3. KS Olimpia Osowa Gdańsk II 5 3 0 0 0 2 18-16 9
4. KS Olimpia Osowa Gdańsk III 5 2 0 0 0 3 18-22 6
5. UKS Victoria Gułtowy 5 1 0 0 0 4 13-25 3
6. UKS Ósemka Wejherowo 5 0 0 0 0 5 7-59 0
Grupa B
Poz. Drużyna Mecze Z R RZ RP P Bramki Pkt
1. MMKS Podhale Nowy Targ 4 4 0 0 0 0 39-6 12
2. UKS Jedynka Orzysz 4 2 1 0 0 1 13-15 7
3. Dzikie Gęsi Zielonka 4 2 0 0 0 2 10-17 6
4. UKS 85 Mokotów 4 1 0 0 0 3 8-17 3
5. TKKF Jadberg Pionier Tychy 4 0 1 0 0 3 6-21 1

1 kolejka2017-03-09   01 KS Olimpia Osowa Gdańsk II - KS Olimpia Osowa Gdańsk III 5-4 (2-3,0-0,3-1)
2017-03-11   02 MLUKS Jedynka Trzebiatów - UKS Ósemka Wejherowo 10-1 (6-1,1-0,3-0)
2017-03-11   03 KS Olimpia Osowa Gdańsk - UKS Victoria Gułtowy 12-4 (4-3,3-1,5-0)
2017-03-11   04 MLUKS Jedynka Trzebiatów - KS Olimpia Osowa Gdańsk II 4-1 (0-0,2-0,2-1)
2017-03-11   05 UKS Victoria Gułtowy - KS Olimpia Osowa Gdańsk III 2-4 (0-0,1-1,1-3)
2017-03-11   06 UKS Ósemka Wejherowo - KS Olimpia Osowa Gdańsk 2-24 (0-6,2-7,0-11)
2017-03-11   07 UKS Victoria Gułtowy - MLUKS Jedynka Trzebiatów 1-6 (1-2,0-3,0-1)
2017-03-11   08 UKS Ósemka Wejherowo - KS Olimpia Osowa Gdańsk II 1-10 (0-2,1-2,0-6)
2017-03-12   09 KS Olimpia Osowa Gdańsk - KS Olimpia Osowa Gdańsk III 9-0 (3-0,3-0,3-0)
2017-03-12   10 UKS Ósemka Wejherowo - UKS Victoria Gułtowy 2-6 (1-3,1-2,0-1)
2017-03-12   11 KS Olimpia Osowa Gdańsk III - MLUKS Jedynka Trzebiatów 1-5 (0-1,1-1,0-3)
2017-03-12   12 KS Olimpia Osowa Gdańsk II - KS Olimpia Osowa Gdańsk 1-7 (0-3,0-2,1-2)
2017-03-12   13 KS Olimpia Osowa Gdańsk III - UKS Ósemka Wejherowo 9-1 (2-0,2-0,5-1)
2017-03-12   14 KS Olimpia Osowa Gdańsk II - UKS Victoria Gułtowy 1-0 (0-0,1-0,0-0)
2017-03-12   15 KS Olimpia Osowa Gdańsk - MLUKS Jedynka Trzebiatów 12-4 (5-0,5-2,2-2)

2 kolejka2017-03-11   01 MMKS Podhale Nowy Targ - TKKF Jadberg Pionier Tychy 10-1 (3-0,2-0,5-1)
2017-03-11   02 UKS Jedynka Orzysz - UKS 85 Mokotów 5-1 (0-0,2-0,3-1)
2017-03-11   03 TKKF Jadberg Pionier Tychy - Dzikie Gęsi Zielonka 0-5 (0-2,0-0,0-3)
2017-03-11   04 UKS 85 Mokotów - MMKS Podhale Nowy Targ 2-6 (0-2,1-3,1-1)
2017-03-11   05 Dzikie Gęsi Zielonka - UKS Jedynka Orzysz 1-4 (1-0,0-2,0-2)
2017-03-12   06 UKS 85 Mokotów - TKKF Jadberg Pionier Tychy 4-3 (2-2,1-0,1-1)
2017-03-12   07 MMKS Podhale Nowy Targ - Dzikie Gęsi Zielonka 12-1 (6-1,4-0,2-0)
2017-03-12   08 TKKF Jadberg Pionier Tychy - UKS Jedynka Orzysz 2-2 (2-1,0-0,0-1)
2017-03-12   09 Dzikie Gęsi Zielonka - UKS 85 Mokotów 3-1 (1-0,0-1,2-0)
2017-03-12   10 UKS Jedynka Orzysz - MMKS Podhale Nowy Targ 2-11 (0-5,0-3,2-3)
Półfinał A odbył się w Gdańsku
Półfinał B odbył się w Orzyszu


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 4800148