MŁODZICZKI - finał

Grupa A
Poz. Drużyna Mecze Z R RZ RP P Bramki Pkt
1. Aligator UKS Chwarzno Gdynia 3 3 0 0 0 0 16-0 9
2. GOKSiR Godkowo 3 2 0 0 0 1 11-6 6
3. Dzikie Gęsi Zielonka 3 1 0 0 0 2 7-9 3
4. UKS Kopla Paczkowo 3 0 0 0 0 3 3-22 0
Grupa B
Poz. Drużyna Mecze Z R RZ RP P Bramki Pkt
1. LUKS Nolet Żabi Róg 4 4 0 0 0 0 23-6 12
2. UKS Wiatr Ludźmierz 4 2 1 0 0 1 7-8 7
3. UKS Salezjanie Poznań 4 2 0 0 0 2 12-8 6
4. UKS Gródek 4 1 1 0 0 2 10-24 4
5. UKS Feniks Kramarzyny 4 0 0 0 0 4 9-15 0

1 kolejka2018-05-19   01 UKS Wiatr Ludźmierz - UKS Feniks Kramarzyny 3-2 (0-0,2-2,1-0)
2018-05-19   02 UKS Salezjanie Poznań - UKS Gródek 7-2 (2-1,4-0,1-1)
2018-05-19   03 Dzikie Gęsi Zielonka - UKS Kopla Paczkowo 5-2 (1-1,3-0,1-1)
2018-05-19   04 GOKSiR Godkowo - Aligator UKS Chwarzno Gdynia 0-3 (0-2,0-1,0-0)

2 kolejka2018-05-19   05 UKS Feniks Kramarzyny - LUKS Nolet Żabi Róg 3-4 (0-2,1-2,2-0)
2018-05-19   06 UKS Gródek - UKS Wiatr Ludźmierz 2-2 (1-0,1-1,0-1)
2018-05-19   07 Dzikie Gęsi Zielonka - GOKSiR Godkowo 2-4 (0-0,1-1,1-3)
2018-05-19   08 Aligator UKS Chwarzno Gdynia - UKS Kopla Paczkowo 10-0 (5-0,3-0,2-0)

3 kolejka2018-05-19   09 LUKS Nolet Żabi Róg - UKS Salezjanie Poznań 4-2 (1-0,0-1,3-1)
2018-05-19   10 UKS Gródek - UKS Feniks Kramarzyny 5-4 (1-1,3-2,1-1)
2018-05-19   11 UKS Kopla Paczkowo - GOKSiR Godkowo 1-7 (0-2,1-0,0-5)

4 kolejka2018-05-19   12 UKS Wiatr Ludźmierz - LUKS Nolet Żabi Róg 0-4 (0-2,0-1,0-1)
2018-05-19   13 UKS Feniks Kramarzyny - UKS Salezjanie Poznań 0-3 (0-0,0-0,0-0)
2018-05-19   14 Aligator UKS Chwarzno Gdynia - Dzikie Gęsi Zielonka 3-0 (2-0,0-0,1-0)

5 kolejka2018-05-19   15 LUKS Nolet Żabi Róg - UKS Gródek 11-1 (3-1,4-0,4-0)
2018-05-19   16 UKS Salezjanie Poznań - UKS Wiatr Ludźmierz 0-2 (0-0,0-2,0-0)

6 kolejka2018-05-20   17 Aligator UKS Chwarzno Gdynia - UKS Gródek 10-1 (2-0,4-1,4-0) ćwierćfinał
2018-05-20   18 Dzikie Gęsi Zielonka - UKS Wiatr Ludźmierz 1-2 (0-0,0-0,1-1) (0-1) kar. ćwierćfinał
2018-05-20   19 GOKSiR Godkowo - UKS Salezjanie Poznań 2-0 (0-0,1-0,1-0) ćwierćfinał
2018-05-20   20 UKS Kopla Paczkowo - LUKS Nolet Żabi Róg 4-2 (1-0,3-1,0-1) ćwierćfinał

7 kolejka2018-05-20   21 UKS Gródek - Dzikie Gęsi Zielonka 1-4 (0-0,0-3,1-1) o miejsca 5-8
2018-05-20   22 UKS Salezjanie Poznań - UKS Kopla Paczkowo 1-2 (0-0,1-1,0-1) o miejsca 5-8
2018-05-20   23 Aligator UKS Chwarzno Gdynia - UKS Wiatr Ludźmierz 6-1 (1-0,2-1,3-0) półfinał 1
2018-05-20   24 GOKSiR Godkowo - LUKS Nolet Żabi Róg 1-5 (1-1,0-3,0-1) półfinał 2

8 kolejka2018-05-20   25 UKS Gródek - UKS Salezjanie Poznań 0-1 (0-1,0-0,0-0) mecz o 7 miejsce
2018-05-20   26 Dzikie Gęsi Zielonka - UKS Kopla Paczkowo 3-0 (1-0,1-0,1-0) mecz o 5 miejsce
2018-05-20   27 UKS Wiatr Ludźmierz - GOKSiR Godkowo 2-0 (0-0,1-0,1-0) mecz o 3 miejsce
2018-05-20   28 Aligator UKS Chwarzno Gdynia - LUKS Nolet Żabi Róg 5-4 (0-1,3-3,2-0) mecz o 1 miejsce
Zielonka 19-20 maja 2018

Klasyfikacja końcowa sezonu 2017/2018
1. Aligator UKS Chwarzno Gdynia
2. LUKS Nolet Żabi Róg
3. UKS Wiatr Ludźmierz
4. GOKSiR Godkowo
5. Dzikie Gęsi Zielonka
6. UKS Kopla Paczkowo
7. UKS Salezjanie Poznań
8. UKS Gródek
9. UKS Feniks Kramarzyny


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 5944684